Praca w punkcie pobrań

PRACOWNIK PUNKTU POBRAŃ – Pielęgniarka, położna, ratownik medyczny, technik analityki medycznej, diagnosta laboratoryjny

Miejsce pracy: BIELAWA

Oferujemy:

  • Profesjonalny pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy
  • Przyjazną atmosferę i dużo uśmiechu każdego dnia
  • Niezbędny sprzęt do pracy (nowoczesne metody poboru materiału)
  • Zniżka na badania laboratoryjne dla pracownika i jego najbliższych
  • Praca w godzinach porannych – punkty pobrań pracują od godziny 6:00
  • Bezpieczne środowisko pracy i nowoczesne punkty pobrań
  • Możliwość pracy dodatkowej, jak i stałej pracy etatowej
  • Szkolenia merytoryczne rozwijające kompetencje zawodowe, jak i z rozwojem osobistym

Dodatkowo:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Wypłata dwuskładnikowa: podstawa + premia miesięczna
  • Program poleceń – wynagrodzenie za polecenie znajomych do pracy w badaj.to 😊

Poza tym przy zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę oferujemy:

  • Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą)
  • Karta Multisport, umożliwiająca korzystanie z obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • Ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego najbliższych

Zakres obowiązków:

  • Pobieranie materiału biologicznego w nowoczesnym punkcie pobrań
  • Rejestracja Pacjentów
  • Dbałość o profesjonalną obsługę Pacjenta

Oczekujemy:

  • Aktualnych uprawnień do poboru materiału biologicznego
  • Wykształcenia kierunkowego (pielęgniarka/pielęgniarz, położna, ratownik medyczny lub technik analityki medycznej)
  • Komunikatywności i miłego usposobienia
  • Skrupulatności i cierpliwości w realizacji codziennych zadań

Dołącz do naszej firmy i rozwijaj się razem z nami! Twórz Zespół profesjonalistów branży medycznej i pracuj w przyjaznej atmosferze. Zdrowie drugiego człowieka jest dla nas najwyższą wartością. O sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą.

Dzięki licznym punktom pobrań krwi, a mamy ich niemal 200 w 5 województwach, jesteśmy blisko naszych Klientów. My też bywamy pacjentami, dlatego oferujemy taką opiekę medyczną, jakiej sami oczekujemy. Każdego roku wykonujemy miliony badań diagnostycznych i jesteśmy dumni z tego, że nasza praca wpływa na zdrowie naszych Klientów i ich rodzin.