Mobilny Punkt pobrań

badaj.to Sp. z o.o. to sieć laboratoriów medycznych, które od ponad 30 lat – pod marką Śląskie Laboratoria Analityczne i badaj.to – wykonują badania laboratoryjne Klientom indywidualnym oraz podmiotom leczniczym. Wśród naszych Kontrahentów znajdują się zarówno szpitale, przychodnie jak i gabinety specjalistyczne.

W związku z rozwojem firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PRACOWNIK MOBILNEGO PUNKTU POBRAŃ

Miejsce pracy: woj. małopolskie – Mobilny Punkt Pobrań
Zakres obowiązków:

  • Pobieranie materiału biologicznego w domu Pacjenta
  • Dbałość o profesjonalną obsługę Pacjenta

Oczekujemy:

  • Aktualnych uprawnień do poboru materiału biologicznego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenia kierunkowego (pielęgniarka/pielęgniarz, położna, ratownik medyczny lub technik analityki medycznej)
  • Komunikatywności i miłego usposobienia
  • Skrupulatności i cierpliwości w realizacji codziennych zadań

Oferujemy:

  • Auto służbowe jako narzędzie do pracy
  • Profesjonalny pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy
  • Przyjazną atmosferę i dużo uśmiechu każdego dnia
  • Niezbędny sprzęt do pracy (nowoczesne metody poboru materiału)
  • Zniżka na badania laboratoryjne dla pracownika i jego najbliższych
  • Praca w godzinach porannych
  • Bezpieczne środowisko pracy i nowoczesne punkty pobrań
  • Możliwość pracy dodatkowej
  • Szkolenia merytoryczne rozwijające kompetencje zawodowe, jak i z rozwojem osobistym

Dodatkowo:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Wypłata dwuskładnikowa: podstawa + premia miesięczna
  • Program poleceń – wynagrodzenie za polecenie znajomych do pracy w badaj.to

Dzięki licznym punktom pobrań krwi, a mamy ich ponad 160 w 5 województwach, jesteśmy blisko naszych Klientów. My też bywamy pacjentami, dlatego oferujemy taką opiekę medyczną, jakiej sami oczekujemy. Każdego roku wykonujemy miliony badań diagnostycznych i jesteśmy dumni z tego, że nasza praca wpływa na zdrowie naszych Klientów i ich rodzin.

O sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Nasz zespół liczy ponad 700 pracowników. Zatrudniamy zarówno doświadczone pielęgniarki i położne, których stałym miejscem pracy są szpitale i poradnie, niezawodnych w każdej sytuacji ratowników medycznych oraz diagnostów i analityków.

Łączy nas pasja i zaangażowanie z jakimi podchodzimy do swoich codziennych obowiązków. Dzielimy się wiedzą i szanujemy wzajemne poglądy i wartości. Los najbardziej potrzebujących nie jest nam obojętny, dlatego aktywnie włączamy się w akcje charytatywne (sla.pl/pomagamy).

Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z RODO, jak opisano w “Klauzuli informacyjnej dla osób poszukujących pracy”- https://sla.pl/ochrona-danych-osobowych/ Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.